Álláshirdetés

Veszprém és Zala megye telephelyünkre keresünk

Területi képviselő – szerszám, munkavédelem

A Haberkorn Kft. az osztrák hátterű és az európai kereskedelemben jelentős szereplőnek számító műszaki termékforgalmazó, Haberkorn Holding AG magyarországi leányvállalata. A Magyarországon 30 éve sikeresen működő cégünk területi képviselő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • vevőlátogatások tervezése, lebonyolítása, a vevőkkel történő tárgyalás, és annak dokumentálása
  • vevői ajánlatkérések feldolgozása, a céghez történő továbbítása
  • új vevők felkutatása, szerződés-előkészítés
  • vevői ajánlatok nyomon követése
  • a terület piaci lehetőségeinek felmérése és elemzése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kiemelt ipari vállalatokkal nem termelési anyagok értékesítésében szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • önállóság, problémamegoldó készség
  • Office programok kezelése:
  • Excel, Word, Power Point
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • munkavédelmi termékek ismerete
  • szerszám értékesítésben szerzett tapasztalat
  • német vagy angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • cégautó, mobiltelefon, notebook.

Jelentkezzen most
Új a Haberkornnál?
Kérjük jelentkezzen be vagy hozzon létre egy új Haberkorn felhasználói fiókot, hogy kapcsolatba léphessen személyes ügyintézőjével.
Kapcsolat

Az Ön személyes kapcsolattartója
Kérjük, jelentkezzen be, hogy közvetlenül személyes kapcsolattartójának írhasson. Szívesen segítünk, amennyiben nincs regisztrálva általános kapcsolattartónkon keresztül.

Kapcsolat
Válasszon termékkörtVissza Bezár
Márkák