Utolsó módosítás: 2019.02.17. 21:11
FAIRTOOL
TÜV
KS TOOLS - Top Deal

Raktári munkatárs

Budapesti székhelyű, gép- és szerszámkereskedelemmel foglalkozó, nemzetközi piacon is elismert, széles körű termékpalettával és raktárkészlettel rendelkező piacvezető cégünk az alábbi pozíció betöltésére keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • áruk betárolása
  • komissió lista alapján az áruk összekészítése, ellenőrzése, csomagolása, egyéb raktári feladatok
  • a raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • leltározásban való aktív részvétel

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • fizikai munka bírása

Előny:

  • műszaki végzettség, műszaki beállítottság
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely
  • jó munkahelyi környezet
  • 13. havi fizetés

Munkaidő: hétköznap

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével a következő email címre küldje:

palyazat@fairtool.hu

1101. Budapest, Kőbányai út 47/b. Tel.: (36-1) 260-8025 Fax: (36-1) 261-9561 E-mail: fairtool@fairtool.hu
© 2009 Fairtool Kft. - Minden jog fenntartva! - design: ALTAIR.hu Legújabb híreinkről RSS csatornánkon keresztül is értesülhet