Utolsó módosítás: 2017.12.13. 8:10
FAIRTOOL
TÜV

Szortiment manager

Cégünk vezető nemzetközi szerszámkereskedelmi társaság, amely nagy európaiszerszámgyárak képviselőjeként iparvállalatoknak, szolgáltató és kereskedelmi cégeknekértékesít forgácsoló- és kéziszerszámokat, műszaki eszközöket, kisgépeket. Keresünktapasztalt

Szortiment managert
stratégiai beszerzési tapasztalattal
(elektromos kisgépek és csiszolás technika)
Budapest

Feladatai :A vállalat fenti termékkínálatának naprakészen tartása, éves beszerzési tárgyalásoklefolytatása, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, össz- és külön az egyesbeszállítókhoz kapcsolódó forgalom alakulásának nyomon követése, jelentések összeállításaaz ügyvezetés számára, a szortimenthez kapcsolódó ügyféligények vizsgálata, reklamációkezelés, az egyes ügyfelek potenciáljának felmérése a területi képviselőkkel közösen, aterületi képviselők támogatása ennek kiaknázásában, (disztribútor és végfelhasználó kezelés)versenytársak figyelése, új termékekhez kapcsolódó oktatásokon való részvétel és ilyenoktatások tartása a területi képviselőknek.

Ideális pályázónk kifejezetten professzionális kisgépek és/vagy csiszolástechnikai termékekértékesítésében/beszerzésében járatos, német és/vagy angolul tudó, pontos, elemzésekbenelmélyedni szerető agilis, műszaki végzettségű szakember.

Stabil, jó csapat, kreatívitását, az önálló gondolkodást támogató környezet,a feladattal arányos juttatási csomag várja.

Kérjük, fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk - az alábbi címre küldje:

agnes.fur@fairtool.hu

1101. Budapest, Kőbányai út 47/b. Tel.: (36-1) 260-8025 Fax: (36-1) 261-9561 E-mail: fairtool@fairtool.hu
© 2009 Fairtool Kft. - Minden jog fenntartva! - design: ALTAIR.hu Legújabb híreinkről RSS csatornánkon keresztül is értesülhet